Degustace

Food & Wine Miele

9.2.2018 – Food & Wine

Miele Center Vlášek

Nevlídné počasí za okny láká k večernímu posezení u výborného jídla a skvělého vína. Právě takový bude další večer v MIELE CENTER Vlášek, jediném místě v Hradci, kde se jídlo vaří přímo před vámi. Ochutnáte výborné jídlo – tentokrát to bude zvěřina, která se k zimě skvěle hodí, ale doma se příliš nepřipravuje. Napijete se skvělého vína – k dančímu, kančímu a paštice se budou párovat červená rakouská vína, která možná nejsou u nás tak známá, ale ve světě patří k nejlepším. K dezertu bude mimořádný polosuchý moselský riesling. Budou i bílá vína a všeho by měl být dostatek.

Miele Center Vlášek, Hradec Králové, 9.2.2018 od 19 hodin
Využijte jedinečnou příležitost, včas si rezervujte místo, vezměte s sebou přátele a přijďte si užít příjemný večer s dobrým jídlem a vínem.

Vinice ve Wachau

15.2.2018 – Degustace

8 oblíbených odrůd, jak je (možná) neznáte

Pro tuto degustaci jsem vybral několik odrůd vín typických pro Moravu a k nim našel jejich protějšky z Německa, Rakouska nebo Itálie. Přijďte si porovnat, jak se těmto oblíbeným odrůdám daří jinde. Během jednoho večera máte možnost „prolétnout“ čtyři vinařské oblasti ve třech zemích, ochutnat z nich špičková vína a porovnat si je s tím, co znáte. Na degustaci uslyšíte informace o ochutnávaných odrůdách a oblastech, kde se jim daří. Uvidíte fotky z míst, kam se možná budete chtít podívat. A hlavně ochutnáte mimořádná vína podle nezávislých hodnocení.

VINCLUB, Hradec Králové, 15.2.2018 od 18 hodin
Přijďte ochutnat známá vína, jak je možná neznáte. Vezměte s sebou přátele a rezervujte si stůl pro čtyři a více lidí.

Chcete dostávat pozvánky na chystané akce?

Registrujte se na webu a do emailu Vám budou chodit pozvánky na naše degustace a akce s dobrým jídlem a vínem.

Připravujeme

Proběhlo

2018

2017

2016